Stokta
ORANGE PI
ORANGE PI 3 - MINI PC H6 64-BIT 1.8GHZ ARM 2GB RAM 8GB FLASH
₺7,724.79
Vergisiz Fiyat: ₺6,437.33
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Tek Kart Bilgisayarlar |
| Üretici Firma | ORANGE PI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| İşlemci Serisi | H6 Series |
| İşlemci Ailesi | H Series |
| İşlemci Üreticisi | Allwinner |
| İşlemci Çekirdek Tipi | ARM Cortex A53 |
| Frekans | 1.8 GHz |
| Yüklü RAM | 1 GB |
| Bellek Türü | N/A |
| Bellek Boyutu | N/A |
| Flash Bellek Boyutu | 8 GB |
| Normalizasyon Faktörü | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Uzunluk | 90 mm |
| Genişlik | 64 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Besleme Voltajı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
ORANGE PI 3 - MINI PC H6 64-BIT 1.8GHZ ARM 2GB RAM 8GB FLASH
₺7,724.79
