Stokta
CONEXANT
CX81300-11 QFP-128 - FAX MODEM SMD CONEXANT
₺454.91
Vergisiz Fiyat: ₺379.09
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modem Modülleri |
| Üretici Firma | CONEXANT |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP128 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Veri Hızı | 14.4 Kbps |
| Frekans | 8 kHz |
| Uygulama Alanı | Gaming Devices-Desktop Modems-Remote Monitoring-Set Top Box |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Single Chip ACF Modem with CX20493 SmartDAA |
CX81300-11 QFP-128 - FAX MODEM SMD CONEXANT
₺454.91
