Stokta
NORDIC
NRF52840-QIAA-R7 - BLUETOOTH IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 2.4GHz FQFN73
₺325.83
Vergisiz Fiyat: ₺271.53
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | NORDIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | aQFN73 |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 5.5 V |
| Modülasyon | N/A |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Advanced Bluetooth 5, Thread and Zigbee Multiprotocol SoC |
NRF52840-QIAA-R7 - BLUETOOTH IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 2.4GHz FQFN73
₺325.83
