Stokta
MEANWELL
LRS-75-48 - POWER SUPPLY 1.6A 48VDC
₺1,490.69
Vergisiz Fiyat: ₺1,242.24
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tek Çıkışlı Adaptörler |
| Üretici Firma | MEANWELL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çıkış Voltajı | 48 VDC |
| Çıkış Akımı | 1.6 A |
| Çıkış Gücü | 75 W |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| Giriş Voltajı | 85-264 VAC |
| Verimlilik | 89.5 % |
| Uzunluk | 130 mm |
| Genişlik | 97 mm |
| Yükseklik | 38 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
LRS-75-48 - POWER SUPPLY 1.6A 48VDC
₺1,490.69
