Stokta
RECOM
RAC10-15DK/277 - AC/DC CONV 10W 85-305VAC +/-15VDC +/-340mA 2"x1"
₺1,093.86
Vergisiz Fiyat: ₺911.55
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 2 "x1 " |
| Giriş Voltajı | 85-305 VAC |
| Güç | 10 W |
| Uzunluk | 52.5 mm |
| Genişlik | 27.4 mm |
| Yükseklik | 23.5 mm |
RAC10-15DK/277 - AC/DC CONV 10W 85-305VAC +/-15VDC +/-340mA 2"x1"
₺1,093.86
