SWITCH TACT 6.00x3.50 3.50MM 180gF SMT V/T
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS7-TS3606-3.5-180-T
- Stok Durumu: Stokta
₺4.33
- Vergisiz Fiyat: ₺3.61
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TS3606 |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Dış Ölçü | 3x6 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 3.5 mm |
| Devre | SPST-NO |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 50 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 12 V |
| Aktüatör Tipi | Rectangular |
| Aktüatör Rengi | N/A |
| Çalıştırma Kuvveti | 180-250 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: SWITCH TACT 6.00x3.50 3.50MM 180gF SMT V/T, L-KLS7-TS3606-3.5-180-T

