KSZ8721BLI - IC-8721 LQFP-48L SMD MICREL
- Marka: MICROCHIP
- Ürün Kodu: KSZ8721BLI
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺424.94
- Vergisiz Fiyat: ₺354.12
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | N/A |
| Protokol | MII, RMII |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3.3V Single Power Supply 10/100Base-TX/FX MII Physical Layer Transceiver |
Etiketler: IC-8721 LQFP-48L SMD MICREL, KSZ8721BLI

