IC OPTOISO 3.75KV TRI-STATE SMD8 GW - HCPL-2200-300E
- Marka: ELMOS
- Ürün Kodu: HCPL-2200-300E
- Stok Durumu: Stokta
₺122.04
- Vergisiz Fiyat: ₺101.70
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logıc Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Giriş Tipi | DC |
| Giriş İletim Voltajı | 1.5 V |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 20 V |
| Yayılma Gecikme Süresi (Düşük/Yüksek) | 300 ns, 300 ns |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Çıkış Akımı | 25 mA |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low Input Current Logic Gate Optocouplers |
Etiketler: IC OPTOISO 3.75KV TRI-STATE SMD8 GW - HCPL-2200-300E, HCPL-2200-300E, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler
