IC-652 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP - LMV652MMX/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LMV652MMX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺48.41
- Vergisiz Fiyat: ₺40.34
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Amplifikatör Tipi | Power Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 12 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 118 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 100 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 12-MHz, Low Voltage, Low Power Amplifiers |
Etiketler: IC-652 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP - LMV652MMX/NOPB, LMV652MMX/NOPB, Lineer Entegreler

