IC-6482 OPAMP GP 1.5MHZ RRO SOIC8
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LMC6482IMX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺57.65
- Vergisiz Fiyat: ₺48.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | CMOS Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 1.5 MHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 15.5 V, ±1.5 to 7.75 V |
| Besleme Akımı | 1.3 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 110 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | CMOS Dual Rail-to-Rail Input and Output Operational Amplifier |
Etiketler: IC-6482 OPAMP GP 1.5MHZ RRO SOIC8, LMC6482IMX/NOPB

