IC-6424 I/O EXPANDER I2C 24B 32UQFN - TCA6424ARGJR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TCA6424ARGJR
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺102.58
- Vergisiz Fiyat: ₺85.48
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | IO Expander Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | UQFN32 |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Sink / Source) | 10 mA, 25 mA |
| Çalışma Frekansı | 400 MHz |
| Arayüz | I2C, SMBus |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: IC-6424 I/O EXPANDER I2C 24B 32UQFN - TCA6424ARGJR, TCA6424ARGJR, Interface Entegreleri
