IC-6172 VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC - LM6172IMX/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM6172IMX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺226.08
- Vergisiz Fiyat: ₺188.40
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Voltage Feedback Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 100 MHz |
| Besleme Voltajı | 5.5 to 36 V |
| Besleme Akımı | 4.6 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 400 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Dual High Speed, Low Power, Low Distortion, Voltage Feedback Amplifiers |
Etiketler: IC-6172 VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC - LM6172IMX/NOPB, LM6172IMX/NOPB, Lineer Entegreler

