IC-604 OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-6 - LMV601MGX/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LMV601MGX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺17.38
- Vergisiz Fiyat: ₺14.48
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC70-6 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 113 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 250 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 1-MHz, Low-Power, General-Purpose, 2.7-V Operational Amplifiers |
Etiketler: IC-604 OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-6 - LMV601MGX/NOPB, LMV601MGX/NOPB, Lineer Entegreler

