IC-5106 GATE DRVR HALF-BRIDGE 10VSSOP
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM5106MMX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺59.16
- Vergisiz Fiyat: ₺49.30
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP10 |
| Besleme Voltajı | 8 to 14 V |
| Çıkış Akımı | 1.2 A, 1.8 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting, N-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 15 ns, 10 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 100-V Half-Bridge Gate Driver With Programmable Dead-Time |
Etiketler: IC-5106 GATE DRVR HALF-BRIDGE 10VSSOP, LM5106MMX/NOPB

