IC-3766 28PIN PLLC SMD ERICSSON - PBL3766/12QNTR2B
- Marka: TRACO
- Ürün Kodu: PBL3766/12QNTR2B
- Stok Durumu: Stokta
₺810.65
- Vergisiz Fiyat: ₺675.55
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | ERICSSON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLCC28 |
| Güç Tüketimi | 150 mW |
| Besleme Voltajı | -0.5 to 6.5 V |
| Besleme Akımı | 2 mA |
| Devre Sayısı | 1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | Subscriber Line Interface Circuit (SLIC) |
Etiketler: IC-3766 28PIN PLLC SMD ERICSSON - PBL3766/12QNTR2B, PBL3766/12QNTR2B, Interface Entegreleri
