IC-356 OPTOISO 3.75KV TRANS 4SOP - LTV-356T-B
- Marka: KORCHIP
- Ürün Kodu: LTV-356T-B
- Stok Durumu: Stokta
₺3.52
- Vergisiz Fiyat: ₺2.94
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Mini Flat-4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %130 - %260 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 1 Channel |
Etiketler: IC-356 OPTOISO 3.75KV TRANS 4SOP - LTV-356T-B, LTV-356T-B, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler
