IC-33204 SO14 SMD
- Marka: ABLIC
- Ürün Kodu: MCP3204T-CI/SL
- Stok Durumu: Stokta
₺348.18
- Vergisiz Fiyat: ₺290.15
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Analogtan Digitale Dönüştürücü Entegreler - ADC |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Giriş Tipi | Pseudo-Differential, Single Ended |
| Çözünürlük | 12 bits |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2.7V 4-Channel/8-Channel 12-Bit A/D Converters with SPI Serial Interface |
Etiketler: IC-33204 SO14 SMD, MCP3204T-CI/SL

