IC-3082 ISOLATED 5-V FULL AND HALF-DUPLEX SOIC16 - ISO3082DWR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: ISO3082DWR
- Stok Durumu: Stokta
₺141.72
- Vergisiz Fiyat: ₺118.10
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3.15 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 200 Kbps |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Isolated 5V Full And Half-Duplex RS-485 And 422 Transcievers |
Etiketler: IC-3082 ISOLATED 5-V FULL AND HALF-DUPLEX SOIC16 - ISO3082DWR, ISO3082DWR, Interface Entegreleri

