IC-3063 OPTOISO 5KV TRIAC SMD6 - MOC3063S-TA1
- Marka: KORCHIP
- Ürün Kodu: MOC3063S-TA1
- Stok Durumu: Stokta
₺12.04
- Vergisiz Fiyat: ₺10.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 600 V |
| Tetikleme Akımı | 5 mA |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
| Özellikler | Triac Driver Photocoupler |
Etiketler: IC-3063 OPTOISO 5KV TRIAC SMD6 - MOC3063S-TA1, MOC3063S-TA1, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler
