IC-3022 OPTOISO 7500VPK TRIAC 1CH 6DIP - MOC3022-ONS
- Marka: AMD
- Ürün Kodu: MOC3022-ONS
- Stok Durumu: Stokta
₺17.39
- Vergisiz Fiyat: ₺14.49
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 400 V |
| Tetikleme Akımı | 50 mA |
| İletim Voltajı | 1.15 V |
| İzolasyon Voltajı | 5300 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 6-Pin DIP Random-Phase Optoisolator Triac Driver Output |
Etiketler: IC-3022 OPTOISO 7500VPK TRIAC 1CH 6DIP - MOC3022-ONS, MOC3022-ONS, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler
