IC-3018 TELECOM INTERFACE 16TSSOP
- Marka: SATOZ
- Ürün Kodu: SI3018-F-FTR
- Stok Durumu: Stokta
₺183.52
- Vergisiz Fiyat: ₺152.93
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | SILICON LAB. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 8.5 mA |
| Devre Sayısı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Programmable Voice DAA Solutions |
Etiketler: IC-3018 TELECOM INTERFACE 16TSSOP, SI3018-F-FTR

