IC-2676 REG BUCK 12V 3A TO263-7 - LM2676S-12/NOPB
Adet
Urun Detaylari
KategoriDC-DC Voltaj Regülatörleri
Üretici FirmaTEXAS
Paket TipiTUBE
Ürün DurumuACTIVE
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiSMT
Kılıf / KasaTO263-7 (D2PAK)
Çıkış TipiFixed
Anahtarlama FonksiyonuStep-Down
Giriş Voltajı8 to 40 V
Çıkış Voltajı12 V
Çıkış Akımı3 A
Anahtarlama Frekansı260 kHz
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +125 °C
ÖzelliklerSimple Switcher High Efficiency 3A Step-Down Voltage Regulator
Etiketler: IC-2676 REG BUCK 12V 3A TO263-7 - LM2676S-12/NOPB, LM2676S-12/NOPB, Güç Entegreleri