IC-2631 OPTOISO 8-SMD FCS - HCPL2631SDV
- Marka: AMD
- Ürün Kodu: HCPL2631SDV
- Stok Durumu: Stokta
₺169.41
- Vergisiz Fiyat: ₺141.18
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logıc Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Kanal Sayısı | 2 |
| Giriş Tipi | DC |
| Giriş İletim Voltajı | 1.8 V |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Yayılma Gecikme Süresi (Düşük/Yüksek) | 75 ns, 75 ns |
| Çıkış Tipi | Open Collector |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Dual-Channel High Speed 10MBit/s Logic Gate Optocouplers |
Etiketler: IC-2631 OPTOISO 8-SMD FCS - HCPL2631SDV, HCPL2631SDV, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler

