TRANS.IGBT CM300DX-24S 300A 1200V
- Marka: FSC
- Ürün Kodu: CM300DX-24S
- Stok Durumu: Stokta
₺6,040.41
- Vergisiz Fiyat: ₺5,033.68
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Modül IGBTler |
| Üretici Firma | MITSUBISHI |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 62x152Case |
| Teknoloji | High Power Switching |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 300 A |
| Akım (Ic) | 300 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 119 °C |
| Voltaj | 1200 V |
| VCE Sat | 1.8 V |
| Güç Tüketimi | 2.27 kW |
| Konfigürasyon | Dual |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 175 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
Etiketler: TRANS.IGBT CM300DX-24S 300A 1200V, CM300DX-24S

