CONN.MXM 230PIN 0.50MM H:7.8MM - 125A-78C00
- Marka: JIALING
- Ürün Kodu: 125A-78C00
- Stok Durumu: Stokta
₺402.10
- Vergisiz Fiyat: ₺335.09
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Edgeboard Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 125A |
| Cinsi | N/A |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 230 Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| Kontak Malzemesi | Copper Alloy+Au Plated |
| Kontak Materyali | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler: CONN.MXM 230PIN 0.50MM H:7.8MM - 125A-78C00, 125A-78C00, Card Edge Konnektörler

