RECOMPUTER INDUSTRIAL J3011(Orin Nano 8GB)
- Marka: CONIS
- Ürün Kodu: SEEED-110110193
- Stok Durumu: Stokta
₺61,697.28
- Vergisiz Fiyat: ₺51,414.40
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Tek Kart Bilgisayarlar |
| Üretici Firma | SEEED STUDIO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| İşlemci Serisi | N/A |
| İşlemci Ailesi | N/A |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| İşlemci Çekirdek Tipi | ARM Cortex V8.2 |
| Frekans | N/A |
| Yüklü RAM | N/A |
| Bellek Türü | LPDDR5 |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Flash Bellek Boyutu | N/A |
| Normalizasyon Faktörü | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Uzunluk | 159 mm |
| Genişlik | 155 mm |
| Yükseklik | 57 mm |
| Besleme Voltajı | 19 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |
Etiketler: RECOMPUTER INDUSTRIAL J3011(Orin Nano 8GB), SEEED-110110193

