SEEED STUDIO RECOMPUTER R1025-10 RPI IOT GATEWAY
- Marka: CONIS
- Ürün Kodu: SEEED-113991274
- Stok Durumu: Stokta
₺16,178.32
- Vergisiz Fiyat: ₺13,481.93
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Tek Kart Bilgisayarlar |
| Üretici Firma | SEEED STUDIO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| İşlemci Serisi | BCM2711 Series |
| İşlemci Ailesi | BCM27xx SoC |
| İşlemci Üreticisi | Broadcom |
| İşlemci Çekirdek Tipi | ARM Cortex A72 |
| Frekans | 1.5 GHz |
| Yüklü RAM | 4 GB |
| Bellek Türü | N/A |
| Bellek Boyutu | N/A |
| Flash Bellek Boyutu | 32 GB |
| Normalizasyon Faktörü | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Uzunluk | 93 mm |
| Genişlik | 49.6 mm |
| Yükseklik | 130 mm |
| Besleme Voltajı | 12 to 24 VAC / 9 to 36 VDC |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
Etiketler: SEEED STUDIO RECOMPUTER R1025-10 RPI IOT GATEWAY, SEEED-113991274

