CAP.EL.220uF 16V 8x11.5 3.5MM 125C 2000H AEC-Q200
- Marka: PANASONIC(EUROPE)
- Ürün Kodu: EEUTA1C221
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺32.08
- Vergisiz Fiyat: ₺26.73
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | TA |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 3.5 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Dalgalanma Akımı | 500 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | 130 m Ohms @ 100 kHz |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 125 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Standard |
Etiketler: CAP.EL.220uF 16V 8x11.5 3.5MM 125C 2000H AEC-Q200, EEUTA1C221
