CAP.EL.1000uF 16V 8x16 5MM 105C TB - PKRM-016V102MF160-T/A5.0
- Marka: SHIHENG
- Ürün Kodu: PKRM-016V102MF160-T/A5.0
- Stok Durumu: Stokta
₺4.61
- Vergisiz Fiyat: ₺3.84
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KRM |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 1000 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 490 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 16 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.1000uF 16V 8x16 5MM 105C TB - PKRM-016V102MF160-T/A5.0, PKRM-016V102MF160-T/A5.0, Kapasitörler
