HJR-3FF-S-Z/12VDC - RELAY POWER 7A 12VDC 1FormC PCB TYPE
- Marka: TIANBO
- Ürün Kodu: HJR-3FF-S-Z/12VDC
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺37.77
- Vergisiz Fiyat: ₺31.48
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TIANBO |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HJR-3FF |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Uzunluk | 19 mm |
| Genişlik | 15.4 mm |
| Yükseklik | 15.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: RELAY POWER 7A 12VDC 1FormC PCB TYPE - HJR-3FF-S-Z/12VDC, HJR-3FF-S-Z/12VDC, Röleler ve Röle Soketleri

