Stokta
WINSTAR
WEX025664AWPP3N00000 - OLED GRAPHIC 256X64 WHITE 2.8"
₺1,729.03
Vergisiz Fiyat: ₺1,440.86
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | TAB |
| Ekran Formatı | 256x64 |
| Boyutu | 2.8 " |
| Dot Ölçüsü | 0.248x0.248 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Görüntüleme Alanı | 71.1x19.26 mm |
| Arayüz | 6800, 8080, SPI |
| Sürücü Entegresi | SSD1302(COF) |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/64 |
| Dış Uzunluk | 84 mm |
| Dış Genişlik | 25.8 mm |
| Dış Yükseklik | 2.15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
WEX025664AWPP3N00000 - OLED GRAPHIC 256X64 WHITE 2.8"
₺1,729.03
