Stokta
WINSTAR
WEO012832EWAP3N00000 - OLED COG 128X32 WHITE 1.04"
₺330.99
Vergisiz Fiyat: ₺275.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG |
| Ekran Formatı | 128x32 |
| Boyutu | 1.04 " |
| Dot Ölçüsü | 0.176x0.176 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | N/A |
| Sürücü Entegresi | SSD1306BZ |
| Polarizatör | Anti-Glare Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 27.68x7.8 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/32 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 33.4 mm |
| Dış Genişlik | 14.5 mm |
| Dış Yükseklik | 1.65 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
WEO012832EWAP3N00000 - OLED COG 128X32 WHITE 1.04"
₺330.99
