Stokta
WINSTAR
WEG010016EGPP5N00000 - OLED GRAPHIC 100X16 GREEN 2.4"
₺1,180.87
Vergisiz Fiyat: ₺984.06
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | Graphic |
| Ekran Formatı | 100x16 |
| Boyutu | 2.4 " |
| Dot Ölçüsü | 0.55x0.65 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Işık Rengi | Green |
| Görüntüleme Alanı | 66x16 mm |
| Arayüz | 6800 |
| Sürücü Entegresi | WS0010 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/16 |
| Dış Uzunluk | 84 mm |
| Dış Genişlik | 44 mm |
| Dış Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
WEG010016EGPP5N00000 - OLED GRAPHIC 100X16 GREEN 2.4"
₺1,180.87
