Stokta
EMAGIN CORPORATION
EMA-100311-01 - OLED GRAPHIC 852X600 RGB
₺0.00
Vergisiz Fiyat: ₺0.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik OLEDler |
| Üretici Firma | EMAGIN CORPORATION |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | Graphic |
| Ekran Formatı | 852x600 |
| Boyutu | N/A |
| Dot Ölçüsü | N/A |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3.3 V |
| Işık Rengi | Red, Green, Blue |
| Görüntüleme Alanı | 12.78x9 mm |
| Arayüz | N/A |
| Sürücü Entegresi | N/A |
| Polarizatör | N/A |
| Display Modu | N/A |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | N/A |
| Dış Uzunluk | 19.78 mm |
| Dış Genişlik | 15.2 mm |
| Dış Yükseklik | 5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +65 °C |
EMA-100311-01 - OLED GRAPHIC 852X600 RGB
₺0.00
