EA DOGM204W-A - LCD CHARACTER 20X4 FSTN POSITIVE 3.3V
- Marka: DISPLAY VISIONS
- Ürün Kodu: EA DOGM204W-A
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺1,947.96
- Vergisiz Fiyat: ₺1,623.30
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | DISPLAY VISIONS |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Ekran Formatı | 20x4 |
| Karakter Boyutu | 4.83x2.46 mm |
| Görüntüleme Alanı | 59x26 mm |
| Arka Işık Tipi | Without Backlight |
| Arayüz/Sürücü Entegre | I2C, Parallel, SPI |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3.3 V |
| LCD Modu | FSTN Positive |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transflective W.T 6:00 |
| Karakter Yazı Tipi | N/A |
| Dış Uzunluk | 66 mm |
| Dış Genişlik | 29 mm |
| Dış Yükseklik | 2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler: LCD CHARACTER 20X4 FSTN POSITIVE 3.3V - EA DOGM204W-A, EA DOGM204W-A, LCD Ekran Modülleri

