COG_VLIT1329-02 - LCD COG 112X43X13.8MM LED BACKLIGHT BLUE 5V
- Marka: VARITRONIX
- Ürün Kodu: COG_VLIT1329-02
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺778.34
- Vergisiz Fiyat: ₺648.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter ve Nümerik LCD Displayler |
| Üretici Firma | VARITRONIX |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Display Tipi | N/A |
| Karakter Sayısı Dijit/Dot | N/A |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| LCD Modu | ESTN |
| Rakam/Harf Ölçüsü | N/A |
| Görüntüleme Alanı | 105x30 mm |
| Dış Uzunluk | 112 mm |
| Dış Genişlik | 43 mm |
| Dış Yükseklik | 13.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +85 °C |
Etiketler: LCD COG 112X43X13.8MM LED BACKLIGHT BLUE 5V - COG_VLIT1329-02, COG_VLIT1329-02, LCD Ekran Modülleri
