1671TGPBTOPH-01 - LCD GRAPHIC 79.26X43X56X13MM 23 PIN
- Marka: MULTEK
- Ürün Kodu: 1671TGPBTOPH-01
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺259.45
- Vergisiz Fiyat: ₺216.21
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik LCDler |
| Üretici Firma | MULTEK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çözünürlük | N/A |
| Dot Ölçüsü | N/A |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Arayüz | N/A |
| Arka Işık Tipi | LED, Blue |
| Sürücü Entegresi | N/A |
| Görüntüleme Alanı | 61.35x35.45 mm |
| LCD Modu | HTN Negative |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transmissive W.T 12:00 |
| Dış Uzunluk | 79.3 mm |
| Dış Genişlik | 43.6 mm |
| Dış Yükseklik | 14.8 mm |
Etiketler: LCD GRAPHIC 79.26X43X56X13MM 23 PIN - 1671TGPBTOPH-01, 1671TGPBTOPH-01, LCD Ekran Modülleri
