CL-106DR - UPS LINE INTERACTIVE 6KVA 1F/1F
- Marka: TESCOM
- Ürün Kodu: CL-106DR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺160,106.35
- Vergisiz Fiyat: ₺133,421.96
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | On-Line UPS |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uygulamalar | General |
| Kapasite | 3000 VA |
| Çıkış Dalga Şekli | Pure Sine Wave |
| Çıkış Voltajı | 220/230 VAC (1F+N) |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ± 1 |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50/60 Hz ± 0.1 Hz |
| Çıkış Transfer Süresi | Zero |
| Giriş Voltajı | 220/230 VAC (1F+N) |
| Giriş Voltaj Aralığı | 170-275 VAC |
| Giriş Frekansı | 50-60 Hz |
| Gösterge | LCD |
| Alarm | N/A |
| Gürültü Seviyesi | <50 dBA |
| Haberleşme Tipi | RS232, RS485 |
| Nominal Yedekleme Süresi | N/A |
| Şarj Süresi | N/A |
| Pil Tipi | VRLA Battery |
| Dahili Batarya Konfigürasyonu | 20x12 V @ 7/9 Ah |
| Uzunluk | 425 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 215 mm |
Etiketler: UPS LINE INTERACTIVE 6KVA 1F/1F, CL-106DR

