Stokta
TELEFUNKEN
U413B - IC-413 LIN.NF-E 16V 1W TELEFUNKEN
₺32.06
Vergisiz Fiyat: ₺26.71
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | TELEFUNKEN |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Sınıf | N/A |
| Kanal Tipi | 1-Channel (Mono) |
| Çıkış Gücü | 1 W |
| Yük Empedansı | 8 Ohms |
| Besleme Voltajı | 3 to 16 V |
| Bant Genişliği | 100 Hz to 28 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Audio Amplifier |
U413B - IC-413 LIN.NF-E 16V 1W TELEFUNKEN
₺32.06
