Stokta
SEMTECH
CS1HR33M-CRC54 - CAP.EL.0.33uF 50V 4x5.4 85C SMD SEMTECH
₺3.14
Vergisiz Fiyat: ₺2.62
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SEMTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 330 nF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 18 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 1000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 4 mm |
| Uzunluk | 5.4 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
CS1HR33M-CRC54 - CAP.EL.0.33uF 50V 4x5.4 85C SMD SEMTECH
₺3.14
