Stokta
SATOZ
SAT70AT40D21-33KN-CTP-V1 - TFT PANEL 7” AT GLASS WIDE ANGLE 40P CAPACİTİVE
₺2,398.56
Vergisiz Fiyat: ₺1,998.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 7 " |
| Çözünürlük | 800x480 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Capacitive Touch |
| Aktif Alan | 154.08x85.92 mm |
| Pin Tipi | 40 Pin |
| Parlaklık | 280 cd |
| Arayüz | TTL RGB 24 Bits Parallel |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 165 mm |
| Dış Genişlik | 100 mm |
| Dış Yükseklik | 3.5 mm |
SAT70AT40D21-33KN-CTP-V1 - TFT PANEL 7” AT GLASS WIDE ANGLE 40P CAPACİTİVE
₺2,398.56
