Stokta
SATOZ
SAT070BO50H18Y0-35100T07 - TFT PANEL 7” AT GLASS WIDE ANGLE 50P
₺945.72
Vergisiz Fiyat: ₺788.10
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 7 " |
| Çözünürlük | 1024x600 |
| Dokunmatik Fonksiyon | N/A |
| Aktif Alan | 154.21x85.92 mm |
| Pin Tipi | 50 Pin |
| Parlaklık | 180 cd |
| Arayüz | TTL |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 165 mm |
| Dış Genişlik | 100 mm |
| Dış Yükseklik | 3.3 mm |
SAT070BO50H18Y0-35100T07 - TFT PANEL 7” AT GLASS WIDE ANGLE 50P
₺945.72
