Stokta Yok
SATOZ
SAT050BO40D12R17376T51KD - TFT PANEL 5" BOE GLASS LOW RES 40P
₺763.04
Vergisiz Fiyat: ₺635.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 5 " |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Dokunmatik Fonksiyon | N/A |
| Aktif Alan | 110.88x62.83 mm |
| Pin Tipi | 40 Pin |
| Parlaklık | 500 cd |
| Arayüz | TTL RGB 24 Bits Parallel |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 120.7 mm |
| Dış Genişlik | 75.8 mm |
| Dış Yükseklik | 2.9 mm |
SAT050BO40D12R17376T51KD - TFT PANEL 5" BOE GLASS LOW RES 40P
₺763.04
Hızlı Stok Bilgisi Al
