Stokta
SATOZ
SAT050AT40R4DFG12176TKHK - TFT PANEL 5" AT GLASS PLASTIC CASE TOUCH 40P SATOZ
₺1,619.34
Vergisiz Fiyat: ₺1,349.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 5 " |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Resistive Touch |
| Aktif Alan | 110.88x62.83 mm |
| Pin Tipi | 40 Pin |
| Parlaklık | 240 cd |
| Arayüz | TTL RGB 24 Bits Parallel |
| Montaj Ayağı | With Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 120.7 mm |
| Dış Genişlik | 75.8 mm |
| Dış Yükseklik | 5.65 mm |
SAT050AT40R4DFG12176TKHK - TFT PANEL 5" AT GLASS PLASTIC CASE TOUCH 40P SATOZ
₺1,619.34
