Stokta
SATOZ
SAT-581-BZ040D-AK-N - TFT LCD MOD. 4" WITH MEMORY FUNCTION
₺2,330.02
Vergisiz Fiyat: ₺1,941.69
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Modüller |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 4 " |
| Çözünürlük | 320x240 |
| Dokunmatik Panel | Without Touch |
| Arayüz | PAL/NTSC |
| TFT Aktif Alan | 82.08x61.56 mm |
| Sürücü Entegresi | AMT630 |
| Parlaklık | N/A |
| Modül Tipi | Memory |
| Kontrol Kartı/Modül Uzunluğu | 73.01 mm |
| Kontrol Kartı/Modül Genişliği | 57.99 mm |
| Kontrol Kartı/Modül Yüksekliği | 7.46 mm |
SAT-581-BZ040D-AK-N - TFT LCD MOD. 4" WITH MEMORY FUNCTION
₺2,330.02
