UPZ1608E601-1R0TF - FERRITE BEAD 600 OHM 0603
- Marka: SUNLORD
- Ürün Kodu: UPZ1608E601-1R0TF
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺8.16
- Vergisiz Fiyat: ₺6.80
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | SUNLORD |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | UPZ |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Empedans | 600 Ohms |
| Akım | 1 A |
| Tolerans | ±25 % |
| DC Direnci (DCR) | 150 m Ohms |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Pin Aralığı | None |
| Uygulamalar | General Purpose |
Etiketler: FERRITE BEAD 600 OHM 0603, UPZ1608E601-1R0TF
