N74F148D - IC-74F148 SMD SO16 TR
- Marka: SIGNETICS
- Ürün Kodu: N74F148D
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺34.25
- Vergisiz Fiyat: ₺28.54
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | SIGNETICS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Lojik Tipi | Priority Encoder |
| Devreler | N/A |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 23 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 8-Input Priority Encoder |
Etiketler: IC-74F148 SMD SO16 TR, N74F148D

