FCA100AC120 - MOSFET MOD.100A 1200V SILICON CARBIDE
- Marka: SANREX
- Ürün Kodu: FCA100AC120
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺36,246.68
- Vergisiz Fiyat: ₺30,205.56
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 99x32 Case |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 6.8 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 625 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler: FCA100AC120 - MOSFET MOD.100A 1200V SILICON CARBIDE, FCA100AC120, Mosfetler

