PESE1-S5-S5-M-TR - DC/DC CONV 1W 5VDC 5VDC 200mA SMD5P
- Marka: SAME SKY (CUI)
- Ürün Kodu: PESE1-S5-S5-M-TR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺564.71
- Vergisiz Fiyat: ₺470.59
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | SAME SKY (CUI) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8, 5 Leads |
| Giriş Voltajı | 5 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 200 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 1 W |
| İzolasyon | 3 kV |
| Verimlilik | 75 % |
| Uzunluk | 13.2 mm |
| Genişlik | 8.5 mm |
| Yükseklik | 7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
Etiketler: DC/DC CONV 1W 5VDC 5VDC 200mA SMD5P - PESE1-S5-S5-M-TR, PESE1-S5-S5-M-TR, Dönüştürücü Modüller

