2SB1188T100R - TRANSISTOR DIS.2A 32V PNP SO-89
- Marka: ROHM
- Ürün Kodu: 2SB1188T100R
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺11.10
- Vergisiz Fiyat: ₺9.25
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89 |
| Transistör Tipi | Medium Power |
| Kanal | PNP |
| Akım | 2 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 32 V |
| Güç Tüketimi | 500 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler: TRANSISTOR DIS.2A 32V PNP SO-89 - 2SB1188T100R, 2SB1188T100R, Transistörler
